Prekių katalogas

STIG-A

 • Dirbtinis intelektas Jūsų sode!

  Tikra autonomija. Natūraliai sveikesnė veja. 

  STIGA bevieliai vejapjovės-robotai.

  Išmani sodo priežiūra be kabelių. 


  Pristatome pirmąjį bevielį vejapjovę-robotą, nebenaudojantį kabelių, nukreipiančių robotą per jo perimetrą, jis tapo visiškai virtualus.
  Sukurtas derinant naujausias technologijas ir inžinerijos galimybes.

  Tai, kaip robotas orientuojasi perimetre, kaip rūpinasi vejos sveikata, kas labai palengvina Jūsų gyvenimą –  STIGA bevielį vejapjovę-robotą išskiria iš visų kitų.

  STIGA bevieliai vejapjovės-robotai yra sukurti būti savarankiškais. Robotas aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (Active Guidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą. Toks signalo tipas yra įprastai naudojamas atvirose erdvėse, tačiau yra labai apribotas kuomet sklype yra pašalinių objektų, tokių kaip sienos, tvoros, aukšti medžiai ir pan. Ši sistema užtikrina stiprų, stabilų signalą bei pasižymi iki 2 cm. tikslumu. AGS sumažina GPS signalo dingimo galimybę iš anksto planuodamas pjovimo vietas ir ciklus, įvertindamas kiekvieną plotą, kurį pvz.: dengia aukšti medžiai, gyvatvorės ar pan. Visos Jūsų vejos zonos, nesvarbu, kokios didelės bebūtų (iki 5000 kv.m.) yra pjaunamos reguliariai ir tiksliai, nepaliekant nenupjautos zonos ir išvengiant pakartotinio pjovimo kelis kartus pravažiuojant ta pačia vieta. Rezultatas – lygi ir išpuoselėta veja. 

   

  AGS metodika:

  Robotas, priskiria kiekvienam sodo kvadratui signalo stiprumo vertinimą. 
  Kiekvienas suskirstytas sodo kvadratas turi būti pasiekiamas bent 14 palydovų vienu metu norint užtikrinti stabilų darbą, tačiau STIG A stengiasi suplanuoti darbą kuomet kvadrate yra stabilus ryšys su 20 ar daugiau palydovų.
  Jei kažkuris kvadratas niekuomet negali užmegzti ryšio su bent 14 palydovų, STIG A tiesiog tos zonos nepjaus (pvz.: plotas apsuptas dangoraižių ar sodas pilnai apsodintas aukštais medžiais).

  Visiška laisvė. Visapusiškas lankstumas.
  Tam, kad robotas dirbtų naudojant GPS RTK technologiją, jam reikalingas nepertraukiamas ryšys su referencine stotele. STIG A robotuose referencinė stotelė yra jau integruota pasikrovimo stotelėje, tad turite visišką laisvę nuspręsti, kur ir kaip ją pastatyti savo sode. Prirekus gali būti išimta iš stotelės ir užmontuota atskirai, siekiant pagerinti ryšio kokybę.  


  Sistemingas pjovimas.

  STIGA bevieliuose vejapjovėse-robotuose naudojami nuo 4 iki 6 anglinio plieno pjovimo peiliukai, besisukantys iki 2850 aps./min. greičiu, užtikrinantys aukštą pjovimo našumą. Peiliukų aštrumas ir medžiagos sudėtis leidžia pjauti itin tiksliu pjūviu, todėl žolės viršūnėlės užsiveria ir užgyja natūraliai. STIG A robotai dar labiau optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, dirbdami organizuoto pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. Naudodami STIGA.GO programėlę galite lengvai kombinuoti pageidaujamus pjovimo metodus – pasirinkdami skirtingas kryptis.  


  Nuolatinis ir stabilus 4G ryšys.

  STIGA bevieliuose vejapjovėse-robotuose įdiegta 4G technologija, kuri yra patikimesnė už kitų gamintojų robotuose naudojamas radijo bangas ir leidžia nuolat palaikyti ryšį tarp roboto ir jo referencinės stoties, todėl jo GPS RTK technologija veikia nepertraukiamai. Roboto technologija paremta duomenų ryšiu tarp "STIGA Cloud" debesijos ir paties roboto. Naudojant duomenų srautą, iš atskaitos stoties į robotą siunčiamas RTK koregavimo signalas, kad robotas galėtų pjauti 2 cm. tikslumu - ir tai gali pasiūlyti tik STIGA. Kad ir kaip atrodytų sodas, STIGA autonominių vejapjovių-robotų signalas yra stabilus, saugus ir nenutrūkstamas.