Prekių katalogas

Apie mus

  •  Išpuoselėti ar apleisti, dideli ar maži, paprasti ar įvairiaspalviai - sodai būna įvairūs, kaip ir jų savininkai. Mes kaip sodų mylėtojai rūpinamės kiekvienu sodininku, todėl stengiamės pristatyti ir pasiūlyti geriausią, novatoriškomis technologijomis, puikia inžinerija bei šiuolaikiniu dizainu pasižyminčią techniką, padedančią prižiūrėti ir mėgautis savo sodu. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų sodas būtų pats gražiausias visame rajone, o laikas, praleistas jį prižiūrint, būtų malonus.   

    1934 kovo 6 dieną, Švedijoje, Stig Hjelmquist pasiskolinęs 4 000 švedijos kronų įkūrė įmonę "Firma fabriksprodukter". Ši įmonė tapo pagrindu įmonei STIGA AB. Piešinyje - namas, kur viskas prasidėjo.
    STIGA įmonė jau 90 metų siūlo bei diegia vis naujus ir inovatyvius produktus, skirtus sodams bei parkams prižiūrėti. Šiandien STIGA yra gerai žinomas vejapjovių bei plataus sodo technikos asortimento prekinis ženklas, turintis oficialius atstovus visoje Europoje ir už jos ribų.
    Lietuvoje STIGA prekinį ženklą atstovaujame jau 30 metų. Siūlome platų sodo technikos pasirinkimą įvairiausius poreikius turintiems vartotojams bei tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku.