Prekių katalogas

E-Power

 • STIGA E-Power - naujos kartos akumuliatorių energija   

  Įrodyta. 
  Sukurti realioms darbo sąlygoms, ne tik testavimų rezultatams. 

  Pjovimui ir karpymui. Pūtimui ir valymui. Užtikriname, kad šie akumuliatoriai išlieka aukšto našumo ir vis dar veikia po 600 įkrovimų ciklų.

  Sukurti naudotojams, kurie akumuliatorių naudoja du kartus per savaitę ištisus metus. STIGA akumuliatoriaus talpa išlieka pakankamai stipri, kad maitintų STIGA gaminius – daugelį metų.

  - Sukurti, išbandyti ir pagaminti STIGA inžinierių komandos.

  - Galimi akumuliatoriaus talpos pasirinkimai: 2Ah, 4Ah, 5Ah, 7,5Ah

  - Išbandyti visiškai tikroviškomis darbo sąlygomis – galia išlieka net ir po daugiau kaip 600 įkrovimo ciklų.

  STIGA Swift

  Pirmasis rinkoje akumuliatorinis sodo traktoriukas su išimamais 48V sistemos akumuliatoriais.

  Išmanusis akumuliatoriaus naudojimas
  „Swift“ sinchronizuoja turimą akumuliatorių energiją kas užtikrina didesnį našumą ir prailgina akumuliatoriaus veikimo laiką. 

  Protingas ir greitas akumuliatoriaus įkrovimas
  Kai įkraunamas traktoriukas, akumuliatoriai įkraunami po vieną, taip sumažinant stresą ir pagerinant akumuliatoriaus būklę. 

  Dalinimasis energija
  Galite naudoti tuos pačius akumuliatorius ir dirbant traktoriuku ir su kitais 48V ePower 300, 500, 700 taip pat ir 900 serijos akumuliatoriniais rankiniais įrankiais.

  Išmanūs.
  Išmanieji STIGA 20 V akumuliatoriai viską apgalvoja už Jus.

  Joks kitas akumuliatorius neveikia taip, kaip STIGA E-POWER. Jis sukurtas specialiai darbui su sodo įrankiais ir vejos technika. Pakankamai galingas pjauti vejapjove – tačiau dėl išmaniosios mikroschemos – pakankamai išmanus, kad atpažintų jame esantį STIGA ESSENTIAL gaminį.

  Taigi, kad ir koks būtų darbas, akumuliatorius automatiškai parenka galią, kad maksimaliai ją pritaikytų veikimo laikui ir našumui užtikrinti.

  Palengvinkite savo sodo darbus. Ir atlikite juos dar geriau.

  - Sukurti, išbandyti ir pagaminti STIGA inžinierių komandos

  - Galimi dviejų skirtingų akumuliatoriaus talpų pasirinkimai: 2Ah, 4Ah

  - Akumuliatoriaus valdymo mikroschema optimizuoja akumuliatoriaus galią pritaikant ją naudojamo įrankio veikimui

  - Pakankamai mažas, kad būtų lengva pritaikyti naudojamam įrankiui, bet ir pakankamai galingas, kad užtikrintų maksimalų našumą  

  NAUJIENOS 20V sistemoje 

  Akumuliatorinis reiškia belaidį. Belaidis reiškia laisvę ir saugumą.

  STIGA SC 100e Kit akumuliatorinis sekatorius - puikus įrankis gyvatvorėms, gėlynams ar krūmams prižiūrėti. Aštrūs anglinio plieno ašmenys užtikrina kokybišką pjovimą. Šiuo sekatoriumi nesunkiai nukirpsite iki 3 cm. storio šakas. Ašmenis galima nustatyti 3 skirtingais pjovimo nustatymais: 15 mm., 25 mm. ir 30 mm. 

  STIGA CS 100e Kit akumuliatorinis grandininis pjūklas tai kompaktiškas ir lengvas įrankis, skirtas greitam medelių genėjimui ar malkų pasiruošimui židiniui. Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi galima dirbti iki 20 min., bei nupjauti iki 80 nuopjovų, 10 cm. skersmens medienos. Pateikiamas su 25 cm. ilgio pjovimo juosta ir grandine. Turi greitąją grandinės įtempimo sistemą. Maksimaliam saugumui užtikrinti pjūklas turi greitą grandinės sustabdymą, aktyvuojamą inercijos arba rankiniu būdu. Pjovimo juostos gale esanti antgalio apsauga sumažina atatrankos riziką. Patogesniam valdymui plati šoninė rankena, bei viršutinė minkštos gumos rankena.  

   

  Išmanusis įkrovimas. Įrankiai visuomt paruošti darbui.

  NAUJIEJI STIGA 300-osios serijos akumuliatoriniai gaminiai. 

  Pažangiausi sodo įrankiai su išmaniąja įkrovimo sistema ir 2x20V ePower akumuliatoriais. Dviguba akumuliatorių galia, išmanusis įkrovimas tiesiog kabant ant sienos. Tvarkingas kiemas, tvarkingas įrankių sandėliavimo sprendimas! 

  • 2x ePower 20V akumuliatoriai užtikrina pastovų ir efektyvų veikimą, kad galėtumėte lengvai atlikti sudėtingas užduotis. 
  • Laikiklyje integruotas įkroviklis leidžia tiesiogiai įkrauti, todėl nereikia išimti akumuliatorių iš gaminio.
  • Tvarkingas ir patogus sprendimas visų 300-osios serijos sodo gaminių laikymui įvairiose patalpose.
  • Greitas ir organizuotas būdas laikyti sodo įrankius, kol jie kraunasi, kad būtų pasirengę veikti, kai tik jų prireiks. 

  Išsirinkite savo rinkinį sezonui jau dabar! 


  Turimus senus ar nebenaudojamus elektronikos prietaisus ar baterijas turite galimybę atiduoti „Man rūpi rytojus“ tvarkytojams arba užsisakyti nemokamą išvežimą visoje Lietuvoje. 
  Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite čia