Prekių katalogas

Bevielių robotų-vejapjovių duomenų ryšys

 • Sužinokite kaip veikia bevielių robotų-vejapjovių duomenų ryšys

  Kaip veikia bevielis robotas-vejapjovė? 
  4G duomenų srautas naudojamas siekiant užtikrinti nuolatinį ir patikimą ryšį tarp roboto-vejapjovės, STIGA Cloud (debesis) ir referencinės stoties. Tai reiškia, kad kliūtys sode, tokios kaip sienos, medžiai, krūmai ir kt., nėra kliūtis roboto-vejapjovės ryšiui su likusia sistemos dalimi. Dėl to jūsų robotas gali išnaudoti visas savo galimybes, neribojamas vielos, ir itin tiksliai prižiūrėti jūsų veją.

  Ryšys tarp jūsų roboto-vejapjovės ir STIGA.GO programėlės telefone veikia per pačius telefono duomenis ir nenaudoja jokių kitų duomenų, reikalingų robotui veikti. 

  Kiek darbo valandų gaunate įsigiję robotą?
  Visi STIGA bevieliai vejos robotai pristatomi su neribojamu pjovimo valandų kiekiu. Be jokių papildomų mokesčių! 

  Kas yra duomenų teikėjas?
  Tam kad robotas dirbtų su RTK GPS technologija, jam reikalingas nuolatinis, nepertraukiamas ryšys. Šis ryšys yra užtikrinamas 4G mobiliais duomenimis. Pagrindinis ryšio duomenų teikėjas - „Vodafone“. 
  „Vodafone“ yra didžiausias tinklas Europoje, užtikrinantis pasaulinę ir saugią aprėptį. STIGA rūpinasi vartotojų saugumu ir privatumu. Štai kodėl yra saugomas ryšys tarp mūsų bevielių robotų vejapjovių ir „Vodafone“ SIM, kad galėtume prisijungti prie reikiamų paslaugų. Tai taip pat yra priežastis, kodėl mūsų bevieliuose robotuose neįmanoma įdiegti kitų teikėjų SIM kortelių. Ryšio kortelė (SIM) pateikiama komplekte prie roboto. 

  Skirtingose šalyse naudojamas bent vienas to regiono ryšio teikėjas, Lietuvoje - Tele2, Bitė GSM, kurie leidžia tinkamai veikti bevieliui robotui-vejapjovei.

  Tai nereiškia, kad produktas veiks visoje šalyje, nes tai priklauso ir nuo galimų kitų veiksnių: turimo teikėjo tipo, GPS aprėpties, 4G aprėpties, sodo formos. Prieš įdiegdami robotą, visada pasitarkite su pardavėju.

  Ar STIGA Cloud saugus?
  Jums nereikia jaudintis dėl savo duomenų saugumo. Serveriai, kuriuose veikia STIGA Cloud (debesis), yra Europoje, tai reiškia, kad jie laikosi labai ribojančių duomenų apsaugos teisės aktų. Rinkitės STIGA, atraskite kokybę ir mėgaukitės saugumu.