Prekių katalogas

Fulcrum

 •  

  Naujoji Fulcrum rankena

  Revoliucija vejos pjovime!

  Visiškai naujas surinkimo, reguliavimo, naudojimo ir sandėliavimo dizainas palengvinantis vejos priežiūrą nei bet kada anksčiau. 

   

  STIGA Fulcrum rankena sukurta tiek akumuliatoriumi, tiek benzinu varomoms vejapjovėms, visiškai pakeičianti pjovimo patirtį. Pirmą kartą per 80 metų patobulintas dizainas.

  Atlaisvinus centrinę svirtį, pjovimo metu galima reguliuoti pjovimo aukštį ir pasvyrimo kampą, kad būtų kuo patogiau apeiti kliūtis. Novatorišką STIGA Fulcrum rankeną galima pasukti 25° kampu vienu paprastu judesiu – tai leidžia patogiai pjauti prie pat gyvatvorių, krūmų ir palei sienas, nesusibraižant ir nesusitepant. 

  Patogiausias laikymo būdas. Paprasta sandėliuoti ar transportuoti – tiesiog atlaisvinus centrinę svirtį ir pasukus rankeną 180° kampu, kol jis atsidurs priekyje vejapjovės. Norint sutaupyti dar daugiau vietos, taip pat galima nuimti žolės surinkimo krepšį ir uždėti jį ant sulenktos rankenos. 

  STIGA Fulcrum novatoriška forma ir naujoviškas centrinis rankenos mechanizmas, reguliuojantis aukštį ir pasvyrimo kampą – viena rankena tinkanti tiek aukštam, tiek žemam naudotojui – tai unikalu. 

  Greitojo fiksavimo/atleidimo svirtys leidžia lengvai reguliuoti vejapjovės rankenų aukštį, kad ja galėtų naudotis bet kuris Jūsų šeimos narys.

   

  Visas Fulcrum rankenos surinkimo procesas sukurtas taip, kad būtų lengvas ir greitas, todėl galėsite pradėti pjauti per kelias minutes!

   

  Atraskite STIGA vejapjoves su naująja Fulcrum rankena!