Prekių katalogas

STIGA e-Ride

 • Naujos kartos STIGA akumuliatoriniai sodo traktoriai 

  STIGA perversmas sodo traktorių pasaulyje su e-Ride – pirmuoju rinkoje elektriniu traktoriumi su surinkimu. Panaudojus ilgametes žinias ir patirtį, sukurtas sodo traktorių asortimentas, apimantis šoninio metimo ir surinkimo modelius – derinant STIGA žolės pjovimo ir surinkimo technologijas su visais akumuliatoriaus energijos pranašumais. 

  STIGA E-Power
  Patikimumas viršijantis lūkesčius 

  STIGA E-Power yra naujos kartos akumuliatorinės energijos sistema – sukurta, pagaminta ir išbandyta STIGA inžinierių komandos Italijoje.

  STIGA e-Ride yra pirmasis sodo traktorius, surenkantis žolę ir turintis integruoto akumuliatorinio variklio technologiją. Išbandytas viršijant pramonės standartus. STIGA E-Power akumuliatorių sistema, maitinanti e-Ride, yra sukurta taip, kad išlaikytų efektyvumą ir po 500 įkrovimo ir iškrovimo ciklų, o tai užtikrina geriausią technikos patikimumą savo klasėje.  

  Pirmieji visiškai elektriniai sodo traktoriukai

  Vienu įkrovimu gali nupjauti plotus iki 7500 kv.m. (75 arų).
  Susipažinkite su Stiga 3, 5, 7 serijos - pirmaisiais visiškai elektriniais sodo traktoriukais – kurių pjovimo aukštis, krepšio ištuštinimas atliekami paspaudus mygtuką. Daugelis modelių su greitaisiais įkrovikliais, kurie traktoriukus įkrauna greičiau nei per 3,5 valandos.

  STIGA pjovimo ir surinkimo technologija
  sukurta taip, kad būtų geriausia savo klasėje 

  Puikus pjovimo ir surinkimo našumas, kurį gali pasiūlyti STIGA sodo traktorius, pasiekiamas kruopščiai tobulinant ir išbandant visą pjovimo ir surinkimo sistemą. 

  - Pjovimo agregato ir peilių padėtis pagerina pjovimo vienodumą.
  - Centrinė surinkimo/išmetimo anga pagerina nupjautos žolės patekimo į krepšį našumą ir padeda išvengti latako užsikimšimo.
  - Surinkimo krepšio forma ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas, leidžia surinktą žolę optimaliai sutalpinti į krepšį ir užtikrina efektyvią ištuštinimo funkciją. 

  STIGA.GO APP 

  „Bluetooth“ modulio dėka „e-Ride“ traktoriukai gali lengvai prisijungti prie STIGA.GO programėlės Jūsų išmaniąjame telefone. Naudodamiesi STIGA.GO programėle galite ne tik peržiūrėti duomenis, susijusius su paskutine darbo sesija ir išsaugotu CO2 kiekiu – programėlė taip pat veikia ir kaip virtualus prietaisų skydelis, rodantis svarbią informaciją apie pjovimo eigą, pvz.:  

  - pjovimo efektyvumas: siūlo geriausią įmanomą greičio ir pjovimo aukščio derinį, siekiant pagerinti pjovimo efektyvumą 
  - sodo plotas: rodo jau nupjautą plotą ir tą, kurį dar reikia pjauti, prieš išsikraunant akumuliatoriui
  - numatomas pjovimo užbaigimo laikas
  - numatomas akumuliatoriaus išsikrovimo laikas
  - grįžimo į garažą funkcija: pasiūlo tinkamą momentą sustoti pjauti ir grįžti į garažą, apskaičiuojant atstumą tarp garažo ir esamos vietos su turimu akumuliatoriaus įkrovimu.