Prekių katalogas

Swift

 • Tai kai kas... netikėto
  STIGA Swift - vikrus ir galingas

  Pirmasis rinkoje akumuliatorinis sodo traktoriukas, kurio akumuliatoriai išsiima ir gali būti naudojami su kitais akumuliatoriniais STIGA sodo priežiūros įrankiais. 

  Stiga Swift 372e – visiškai akumuliatorinis sodo traktoriukas maitinamas 48V E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais. 
  Pasižymi kompaktiškumu, tyliu veikimu, maloniu ne tik naudotojo bet ir kaimyno ausiai. 
  Swift sukurtas prižiūrėti įvairias vejas. Ypač manevringas – lengva apvažiuoti įvairius objektus sode. Tik 73,5 cm. pločio, jis lengvai pravažiuoja ir siaurose vietose.  
  Maitinamas keturiais 48V - 25Ah E-Power sistemos ličio jonų akumuliatoriais 2x5 Ah bei 2x7,5 Ah. Kiekvienas iš keturių atskirų Stiga E-Power akumuliatorių yra sumaniai sinchronizuoti taip, kad galima būtų vienu metu dirbti ir traktoriuku ir su kitais 500, 700 ir 900 serijos akumuliatorinės sistemos rankiniais įrankiais, tokiais kaip trimeris BC 700e B ar gyvatvorių žirklės HT 500e. Swift ir toliau gali pjauti naudodamas tik tris akumuliatorius, o grįti į garažą pakanka ir dviejų. 
  Vienu įkrovimu gali dirbti iki 45 min. priklausomai nuo žolės aukščio bei nupjauti iki 2700 m² ploto.
  Išlaikyti penkis kartus griežtesni nei pramonės standartai testai, todėl galite būti tikri, kad našumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas yra aukščiausios kokybės. 

  Geresnis pjovimas. Mažiau triukšmo. 

  Dviejų peilių, 72 cm. pločio, tvirto plieno pjovimo deka, užtikrinanti puikius pjovimo rezutatus. Peiliai varomi dviejų elektrinių variklių, 2 kW bendros galios. 
  Nauji, mažesni, trumpesni ir energiją taupantys peiliai bei per trumpesnį laiką surenkama daugiau žolės – kaskart pjaunant užtikrinamas puikus rezultatas. Pagerinta žolės surinkimo technologija, peilių sukimąsis skirtingomis kryptimis ir centrinėje dalyje sumontuotas surinkimo tunelis užtikrina sklandų žolės įtraukimą į krepšį. Nupjauta žolė surenkama į 170 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės. 

  Išskirtinė galimybė stebėti pagrindinius traktoriuko darbo parametrus išmaniąjame telefone per STIGA.GO programėlę. 
  Komfortiška, atnaujinta vairuotojo sėdynė patogiam sėdėjimui. Laisva erdvė kojoms, leidžianti lengvai įlipti ir išlipti. 
  Kruopščiai suprojektuota geometrija, su žemesniu svorio centru – 351 mm. nuo žemės – užtikrina puikų stabilumą ir saugumą,
  todėl galite susikoncentruoti į vairavimo malonumą. 
  Trys išmanūs pjovimo režimai: galimybė suderinti peilių sukimosi greitį su užduoties sudėtingumu.
  „Eco-Mode“ sutaupo iki 40% energijos ir leidžia vienu įkrovimu pjauti iki 2800 kv.m. 
  Bet kada galima padidinti darbo laiką įsigijus papildomų akumuliatorių.
  Dėka plovimo jungties ir IP65 apsaugos pjovimo agregato valymas yra greitas ir lengvas. 


  Būkite vikrūs su STIGA Swift!